Eksploatacja

Dzięki nieustannemu rozwojowi technologicznemu oraz pojawiających się na rynkach nowych, skutecznych rozwiązaniach, każdy użytkownik i właściciel pojazdu ma okazję odpowiedzialnie zatroszczyć się o sprawność techniczną swojego auta. Warto wykorzystać dorobek współczesności i podjąć się współpracy z firmą Moto Centrum z Łodzi, która dysponuje niezwykle nowoczesnym zapleczem warsztatowym. Jesteśmy więc w stanie zadbać o pełną regenerację wtryskiwaczy Bosch, Common Rail, jak i Delphi samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Pragniemy jednak zwrócić Państwa, jako użytkowników pojazdów, uwagę na konieczność przestrzegania kilku podstawowych zasad, których wcielenie w życie przełoży się na niższe koszty eksploatacji pojazdu. Wśród najistotniejszych wymienić należy:

  • 1. cykliczną wymianę filtra;
  • 2. tankowanie paliwa ze sprawdzonego źródła;
  • 3. okresową diagnostykę pojazdu.

Wszystkie powyższe zasady pozwolą zadbać o długą żywotność samochodu, ale i sprawią, że zarówno wtryskiwacze benzynowe, jak i diesel, będą nam o wiele dłużej służyć swoim działaniem. Niezależnie od ich marki, warto podkreślić, że i wtryskiwacze Common Rail, Delphi oraz Bosch to elementy, które zyskają na funkcjonalności, jeżeli kierowca zdecyduje się na:

  • okresowe wymiany, zgodne z zaleceniami producenta samochodu;
  • zaopatrywaniu się w paliwo jedynie na stacjach, które przechodzą regularną kontrolę jakości;
  • przeprowadzanie regularnej (cyklicznej) diagnostyki komputerowej, która pozwoli już na pierwszych etapach wykryć wszelkie pojawiające się w układzie paliwowym nieprawidłowości.

Jako firma, która dysponuje zarówno odpowiednim zapleczem komputerowo-technicznym, jak i kwalifikacjami, jesteśmy w stanie wspomóc Państwa w tym działaniu.