Czyszczenie i regeneracja wtryskiwaczy

Korzystając z oferty firmy Moto Centrum z Łodzi mogą Państwo podjąć się współpracy ze specjalistami, którzy swoją rynkową pozycję budują już od ponad 15 lat (od 1999 roku). Podstawą naszego działania jest regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Common Rail oraz Delphi. Jesteśmy w stanie przeprowadzić ją nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim skutecznie, bazując zarówno na wieloletnim doświadczeniu, jak i odpowiednim kwalifikacjom. Staramy się także nieustannie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, dlatego też regeneracja lub czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych lub diesel uzależnione jest od indywidualnych wymogów serwisowych. Pragniemy również podkreślić, iż wiedza oraz rozbudowane zaplecze warsztatu to czynniki, które pozwalają nam uczynić czyszczenie wtrysków efektywną alternatywą dla ich wymiany. Korzystając z pomocy mechaników z Łodzi mogą Państwo mieć pewność, że zarówno czyszczenie modeli diesel, ich częściowa naprawa lub też całkowita regeneracja będzie odpowiedzią na to, w jakim stanie technicznym wtryskiwacze w Państwa samochodzie obecnie się znajdują.

Symptomy awarii

Jeśli zaobserwują Państwo poniższe objawy, mogą one świadczyć o awarii wtryskiwaczy. Zachęcamy by w takim wypadku skontaktować się z naszą firmą, która zajmie się sprawdzeniem, wyczyszczeniem, regeneracją oraz niezbędną naprawą tych części.

Kiedy skorzystać z usług naszego serwisu:

  • jeśli masz problemy z uruchomieniem pojazdu i ma on słabe osiągi
  • gdy samochód zużywa za dużo paliwa i ma miejsce zwiększona emisja spalin
  • jeśli z rury wydechowej wydobywa się zbyt duża ilość dymu
  • kiedy we wnętrzu pojazdu unosi się zapach paliwa
  • w przypadku, gdy zgłaszany jest błąd sondy lambda
  • jeśli występuje podwyższona temperatura spalin oraz następuje zbyt duże zużycie katalizatora
  • gdy często i bez przyczyny zapala się kontrolka „check engine”
  • kiedy pojazd przyspiesza nierównomiernie, a obroty na biegu jałowym nie są jednolite

Powody dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

1. Unikniesz drogich napraw

Wtryski diesel do naprawyNieprawidłowy skład mieszanki paliwowej, który wynika z dawkowania nierównomiernych ilości paliwa przez zanieczyszczone wtryski, może doprowadzić do uszkodzenia tłoków i głowicy, co wiąże się z drogim remontem silnika.

Wyczyszczenie wtryskiwaczy zapobiega osiąganiu zbyt wysokiej temperatury spalania, generowaniu wielu błędów komputera sterującego ECU oraz spalaniu detonacyjnemu.

2. Docenisz swoje auto

III FAZAPoruszając się pojazdem z wyczyszczonymi wtryskiwaczami poczujesz większą moc i elastyczność w każdym zakresie obrotów. Auto będzie lepiej przyspieszało, mniej paliło, spaliny nie będą śmierdziały i zawierały dużej ilości toksycznych substancji. Ponadto silnik będzie bez problemów się uruchamiał, a jego kultura pracy znacznie się poprawi.

Jazda samochodem wreszcie stanie się przyjemnością!

3. Zmniejszysz toksyczność spalin

DSC08240-4Zanieczyszczone wtryski dawkujące nieprawidłową ilość paliwa sprawiają, że mieszanka paliwowa zmienia swoją zawartość. Nieprawidłowe spalanie lub niepełne spalanie całej mieszanki, powoduje, że wraz z gazami będącymi jego efektem wydostaje się znacznie więcej toksycznych spalin, które mają nieprzyjemny zapach i negatywny wpływ na środowisko.

Nasza usługa czyszczenia pozwoli na podawanie spalanie mieszanki i zminimalizowanie szkodliwych substancji, które wydostają się wraz ze spalinami.

4. Zaoszczędzisz na paliwie

Wyposażenie serwisu wtryskiwaczyBrak szczelności we wtryskiwaczach, problemy z ich prawidłowym otwieraniem i zamykaniem oraz nierównomierne dawkowanie powodują zwiększone zużycie paliwa. Są to przyczyny zanieczyszczenia tych elementów.

Wyczyszczone wtryski dawkują paliwo równomiernie, co pozwala na wytworzenie optymalnej mieszanki paliwowej. Spalanie wyłącznie takiej mieszanki zapewnia wytworzenie odpowiedniej ilości energii przy jednocześnie niskim zużyciu paliwa.

5. Odzyskasz pełną moc silnika

Jednostka serwisowania wtrysków DieselZanieczyszczone wtryskiwacze powodują spadek mocy czego efektem są znacznie gorsze osiągi auta. Objawem tego jest słaba elastyczność, gorsze przyspieszenie i niższa prędkość maksymalna.

Cylindry w silniku z wyczyszczonymi wtryskiwaczami są równomiernie napełniane paliwem, a kształt strumienia rozpylanego paliwa jest optymalny dla wszystkich wtrysków. Pozwala to na maksymalną atomizację paliwa oraz wytworzenie maksymalnej mocy silnika. Dzięki temu Twój samochód będzie znacznie lepiej przyspieszał.

DSC08234-3

Nasza oferta:

Czyszczenie

Niekiedy wystarczy odrobina zaangażowania, by przekonać się, iż pozornie niesprawny i nienadający się do użytku element okazuje się w pełni funkcjonalny. Dlatego też nasza firma oferuje czyszczenie wtryskiwaczy. Dotyczy to modeli wszystkich marek. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym działaniom odzyskają one swoją sprawność.

Regeneracja

Usługa związana z regeneracją wtryskiwaczy pozwala zminimalizować koszty tradycyjnej wymiany. Niekiedy drobna usterka stoi na przeszkodzie, by cieszyć się pełną sprawnością modeli diesel lub też benzynowego. Wszystkie prace w tym zakresie przeprowadzamy sprawnie, zwracając uwagę na każdy ich szczegół.

Wtryski diesel

Wyposażenie warsztatu Moto Cenrum Zgierska 250Jako specjaliści, którzy prócz wieloletniego doświadczenia dysponują również niezwykle bogatym zapleczem techniczno-maszynowym, jesteśmy w stanie podjąć się naprawy każdego modelu wtryskiwacza diesel. Niezależnie od stopnia jego eksploatacji – zatroszczymy się, by powrócił do pełnej sprawności. Zakres regeneracji uzależniony jest od przeprowadzonej przez ekspertów diagnostyki.

Wtryskiwacze benzynowe

Serwis Moto Cenrum Zgierska 250Zarówno w przypadku konieczności przeprowadzenia naprawy, pełnej regeneracji lub też zwyczajnego czyszczenia wtryskiwacza benzynowego, mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie. Jesteśmy przekonani, że nasze działania pozwolą odzyskać pełną sprawność i funkcjonalność tego modułu. Pozwoli to także na ograniczenie kosztów jego wymiany.

Specjalnością Moto Centrum Zgierska 250 jest oczyszczanie, renowacja oraz naprawa pompowtryskiwaczy.